Bezpłatne 60 minut na Święta Wielkanocne od T-Mobile

Jak święta wielkanocne, to przede wszystkim z tymi, którzy są dla nas ważni – nawet jeśli nie mogą być blisko. Aby ułatwić naszym klientom indywidualnym kontakt z ważnymi dla nich osobami, w tym tygodniu w ramach akcji Happy Fridays udostępnimy pakiet 60 darmowych minut do wszystkich w Unii Europejskiej. Prezent można aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub SMS-em.

Wielu z nas z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie najbliższych zrezygnowało z dużych, rodzinnych spotkań. Nie zmienia to jednak faktu, że podczas zbliżających się świąt najważniejszy będzie kontakt z naszymi bliskimi. W tym czasie liczą się drobne gesty dobroci i pamięci – takie jak telefon do mamy, brata czy przyjaciółki. Dlatego w tym tygodniu, w ramach Happy Fridays, przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidualnych T-Mobile bezpłatną paczkę 60 minut. Dzięki temu kontakt z bliskim – nawet tymi przebywającymi za granicą – będzie jeszcze prostszy.

 

Aktywuj pakiet i dziel się życzeniami wielkanocnymi

Prezent czeka na zainteresowanych przez cały świąteczny weekend – od 2 do 5 kwietnia w aplikacji „Mój T‑Mobile”. Można go również odebrać poprzez wysłanie SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Prezent zostanie aktywowany w ciągu 72 godzin. Zarówno użytkownicy MIX, na kartę, jak i abonenci mogą korzystać z pakietu aż przez 30 dni od momentu aktywacji na terenie Unii Europejskiej (strefa 1A). Z promocji można skorzystać tylko jeden raz.

źródło: t-mobile.pl

Może Ci się również spodoba