6 lat po premierze – Czy warto kupić iPhone X?

Dokładnie 12 września 2023 roku mija 6 lat od premiery iPhone X. Nie ulega wątpliwości, że ten produkt Apple’a wywołał prawdziwą rewolucję na rynku smartfonów. Kompaktowy, posiadający szereg udogodnień i zamknięty w estetycznej obudowie produkt marki z logiem nadgryzionego jabłka sprawił, że wiele osób „przerzuciło” się ze swojego Androida na system iOS. Swoją nazwę zawdzięcza dziesiątej rocznicy powstania iPhone’a. W poniższym artykule przybliżymy Ci zalety tego modelu, oraz postaramy się pomóc w rozważaniu opcji zakupu odnowionego iPhone X.

Dlaczego warto wybrać odnowiony iPhone X?

Jak powszechnie wiadomo, iPhone X wprowadził nowy standard w dziedzinie designu smartfonów. Był pierwszym modelem z pełnoekranowym wyświetlaczem OLED bez ramki, co zapewnia niesamowite wrażenia wizualne. Mimo że samo urządzenie pojawiło się dobrych kilka lat temu, nadal oferuje imponującą wydajność dzięki procesorowi A11 Bionic. Najnowsze aktualizacje aplikacji takich jak Facebook, Instagram, czy X (Twitter), nie wpływają negatywnie na płynność działania. Urządzenie posiada wbudowaną pamięć RAM o pojemności 3GB, które zapewniają wygodne poruszanie się po interfejsie iOS. Aparat główny urządzenia jest wyposażony w dwie matryce po 12 MP, który zapewnia nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K. Przedni z kolei ma 7 MP i maksymalną rozdzielczość nagrywania 1920 na 1080 pikseli (Full HD). W urządzeniu zastosowano wydajny akumulator litowo-jonowy o pojemności 2716 mAh, który można ładować bezprzewodowo. Jest to jeden z modeli smartfonów od Apple’a, który nie posiada popularnego wejścia Jack 3,5 mm, pozwalającego na podpięcie słuchawek lub głośnika, lecz w dobie popularności i dostępności bezprzewodowych rozwiązań jest to mało istotny brak. 

Zastanawiając się nad zakupem używanego i budżetowego telefonu z oprogramowaniem iOS, warto rozważyć opcje odnowionego iPhone X w sklepie Luxtrade

Należy zaznaczyć, że produkty tego dostawcy przeszły gruntowny proces kontroli oraz testów technicznych, co sprawia, że są w pełni sprawne oraz gotowe do dalszego użytku. W praktyce oznacza to, że otrzymujesz urządzenie o niemal doskonałym stanie wizualnym oraz technicznym. 

Oferta odnowionych iPhone X w sklepie Luxtrade

Musisz wiedzieć, że Luxtrade jest renomowanym dystrybutorem odnowionych smartfonów od Apple. Swoją popularność oraz zaufanych klientów zdobył poprzez najwyższą klasę jakości obsługi, bezpieczeństwie zakupów oraz stawianiu na zaufane produkty. Wyspecjalizowany zespół pracowników dba o to, aby każde z urządzeń spełniło najwyższe standardy wizualne oraz techniczne. Sam klient przy zakupie posiada wybór jednej z dwóch klas wizualnych urządzenia: A+ oraz X. W przypadku klasy A+ produkt będzie nosił drobne ślady eksploatacji, lecz nieistotne z punktu widzenia obsługi urządzenia. Z kolei produkty z klasy X charakteryzują się doskonałą jakością wizualną oraz techniczną, dzięki czemu są idealnym wyborem na prezent. Odnowione urządzenia są doskonałą okazją na nabycie wymarzonego smartfonu w cenie nawet do kilkuset złotych niższej od sklepowego, nowego odpowiednika. Luxtrade to idealne miejsce, w którym możesz zdobyć odnowionego iPhone X w rewelacyjnej cenie, a dzięki rygorystycznym testom i gwarancji możesz być pewien, że twój zakup będzie działać bez zarzutu. Dodatkowo, jeśli dojdziesz do wniosku, że ten model nie jest dla siebie, masz możliwość 14 dni na bezpłatny zwrot urządzenia. Bez wątpienia odnowiony iPhone X jest doskonałym wyborem dla każdego, kto chciałby sprawdzić udogodnienia oraz wygodę systemu iOS w przystępnej cenie. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, miej na uwadze sklep Luxtrade! 

Może Ci się również spodoba