W poszukiwaniu niedrogiego telewizora. Gogen, Lin czy Manta – telewizor której marki wybrać?

telewizorTelewizor to sprzęt, który można znaleźć w niemal każdym polskim domu. Według badań wymieniamy go średnio raz na 5-6 lat. Rosnąca popularność rozrywki mobilnej sprawia, że coraz częściej to telefon lub tablet, a nie odbiornik, staje się centralnym punktem mieszkania. Nic dziwnego, że nie zawsze chcemy przeznaczać na jego zakup dużą sumę pieniędzy. Dziś bierzemy na warsztat 3 producentów budżetowych telewizorów – Gogen, Lin oraz Manta. Telewizor której z tych marek sprawdzi się w Twoim przypadku najlepiej? Podpowiadamy!

Telewizory LIN – co warto o nich wiedzieć?

Na pierwszy ogień idą telewizory chińskiej firmy LIN. W zdecydowanej większości przypadków cena poszczególnych telewizorów tej marki nie przekracza 1000 zł. Co otrzymujemy w zamian? Niemal wszystkie telewizory marki LIN dysponują przekątną od 22 do 40 cali. Oznacza to, że świetnie sprawdzą się one w sypialni czy w pokoju nastolatka, czyli wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby inwestować w duży odbiornik. W części modeli spotkasz się także z funkcją Smart TV, umożliwiającą surfowanie po internecie czy obsługę ulubionych platform streamingowych. Decydując się na telewizor LIN, nie musisz obawiać się, że jego sterowanie będzie dla Ciebie zbyt skomplikowane – każdy model posiada bowiem intuicyjne menu w języku polskim.

Telewizory Gogen – najważniejsze informacje

Alternatywą dla urządzeń marki LIN mogą być telewizory Gogen. W asortymencie tej firmy natrafić można zarówno na nieduże telewizory do 32 cali, jak i ogromne 65-calowe wyświetlacze, które z powodzeniem pomogą Ci przemienić Twój salon w małe kino domowe. Mówiąc o telewizorach Gogen, warto zwrócić uwagę zwłaszcza na technologię Clear Motion Picture, gwarantującą doskonałą wyrazistość obrazu i minimalizującą ryzyko jego zacinania. W funkcję tę wyposażony został m.in. model Gogen TVF22R302STWEB SmartTV.

Manta – telewizor. Czy warto postawić na sprzęt akurat tej marki?

Zestawienie zamykają telewizory Manta. Opinie klientów na ich temat są w przeważającej mierze pozytywne. Użytkownicy cenią sobie mnogość nowoczesnych technologii, takich jak 4K czy Smart TV, prosty i elegancki design, a także niską cenę – niezależnie od tego, czy wybierzesz telewizor Manta 32 cale czy zdecydujesz się na model o nieco większej przekątnej.

Jeden z najpopularniejszych modeli tej marki to Manta telewizor 55 cali 50LUN120D UHD. Tym, co go wyróżnia, jest bardzo dobra jakość ekranu. Spora w tym zasługa zarówno wysokiej rozdzielczości – 3840 x 2160 px, jak też zastosowania matrycy DLED, czyli Direct LED. Znajdujące się na niej diody LED ułożone są w taki sposób, aby zapewnić odpowiednie podświetlenie całego wyświetlacza. Podnosi to komfort korzystania z urządzenia i zapewnia lepsze odwzorowanie każdego obrazu. Fakt, że jego cena nie przekracza obecnie 1200 zł, sprawia, że bez problemu mogą po niego sięgnąć również osoby z nieco mniej zasobnym portfelem.

Chcesz dowiedzieć się więcej o funkcjonalnościach tego modelu? Zajrzyj na stronę: https://www.neo24.pl/telewizory.html?producent=manta i porównaj jego specyfikację z innymi telewizorami z logo Manty.

Może Ci się również spodoba