Vectra z nową ofertą dla abonentów. Czy warto?

kobieta z zakupamiZyskujący coraz większą popularność dostawca usług telekomunikacyjnych – firma Vectra – może się kojarzyć mieszkańcom naszego kraju głównie z ofertą związaną z internetem stacjonarnym. Marka jednak prężnie się rozwija i jakiś czas temu wprowadziła również dodatkowe usługi. Proponowana przez przedsiębiorstwo promocja abonamentu komórkowego BEZLIMIT jest z całą pewnością rozwiązaniem wartym rozważenia. Kryje się w nim jednak sporo kruczków, które łatwo przeoczyć. Przyjrzyjmy się bliżej jej warunkom.

Umowa na czas nieokreślony o Vectry

Mimo że umowa obowiązuje przez 2 lata, to każdy użytkownik, który ją podpisze, może z niej zrezygnować w dowolnym momencie. Nie da się ukryć, że to korzystne rozwiązanie, które nie bez powodu przyciąga do firmy nowych abonentów. Okazuje się ono szczególnie interesujące z perspektywy osób w trudnej sytuacji materialnej, które nie wiedzą, jak długo będą w stanie regulować należności abonamentowe. Co ważne, w ramach oferty można wykupić telefon.

Oferta BEZLIMIT dla nowych i powracających klientów

Opłata aktywacyjna wynosi w przypadku umowy BEZLIMIT jedynie złotówkę. Do wyboru są trzy opcje abonamentowe: 10 GB, 30 GB bądź 60 GB. Wszyscy użytkownicy oferty otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju oraz w ramach roamingu UE. Dzięki temu w dowolnym momencie i bez obaw utraty dużej ilości danych można pobierać na swój telefon aplikacje, np. kompas.

Uwaga na klauzule inflacyjną!

W związku z tym, że Vectra stosuje tzw. klauzulę inflacyjną, pierwotnie przedstawione koszty mogą ulec zmianie na skutek rynkowych zawirowań. Klauzula zezwala firmie na aktualizowanie cen dwa razy w ciągu roku. Nie ma co jednak w związku z tym panikować, ponieważ wspomniana możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony umożliwia zrezygnowanie z warunków. Gdyby jakimś cudem okazało się, że zostanie ogłoszona deflacja, w związku z obowiązująca klauzulą opłaty abonamentowe zostały by obniżone. Takiej możliwości nie biorą chyba jednak pod uwagę nawet skrajni optymiści.

Na co warto zwrócić uwagę?

  • Po wykorzystaniu wszystkich dostępnych gigabajtów automatycznie uruchomi się specjalna blokada, która ograniczy prędkość transmisji do 1 Mbit/s.
  • Najkrótszy okres, na jaki można zawrzeć umowę, to 1 miesiąc.
  • Z oferty firmy mogą korzystać również użytkownicy, którzy nie ukończyli jeszcze 18. roku życia.
  • Vectra działa na bazie sprawdzonych rozwiązań stosowanych przez sieć PLAY i umożliwia swoim abonentom dostęp do technologii 5G.
  • Promocja przeznaczona jest dla nowych użytkowników oraz dla tych, których poprzednia umowa zakończyła się co najmniej 3 miesiące wcześniej.
  • Jeżeli zabraknie Ci danych, masz możliwość dokupienia dodatkowego pakietu (1 GB, 2 GB lub 10 GB).

Czy warto skorzystać z oferty BEZLIMIT od firmy VECTRA?

Aktualnie najkorzystniej jest postawić na opcję zawierającą 30 GB danych, bez okresu zobowiązania, która kosztuje 19,99 zł za miesiąc. Dla osób, które nie chcą zmieniać swojego aktualnego numeru, przewidziano możliwość jego przeniesienia. Wniosek należy złożyć za pośrednictwem internetu bądź stawiając się osobiście w biurze firmy. Do abonamentu można dobrać telefon, np. jeden z modeli POCO zaprezentowanych na stronie https://komorkomat.pl/5-najlepszych-smartfonow-poco/.

Może Ci się również spodoba