T-Mobile – oddaj stary telefon i odbierz zniżkę na nowy

Każdy, nawet mały, gest na rzecz naszej planety, może mieć ogromne znaczenie. Dlatego w T-Mobile działamy w trosce o naturę i zachęcamy do tego także naszych klientów. W jaki sposób? Wystarczy otworzyć szufladę, wyciągnąć z niej nieużywany już telefon i oddać go w sklepie T-Mobile. Dla osób, które zdecydują się na abonament komórkowy w magentowej sieci, przygotowaliśmy zniżki do 250 zł na nowy, dowolny model spośród bogatej oferty smartfonów.

O tym, jak ważne są kwestie prawidłowej segregacji opadów i recyklingu, dziś już nikomu mówić nie trzeba. Mimo to zdarza się, że elektronika wciąż trafia na wysypiska, a wraz z nią cenne metale szlachetne, które mogłyby posłużyć w innych celach. Z kolei ciągle sprawne sprzęty tracą swoją szansę na drugie życie. W T-Mobile chcemy wesprzeć naszych klientów w ich ekologicznych decyzjach, dlatego ruszamy z kampanią „Działamy w trosce o naturę”.

To natura dziękuje Ci, kiedy oddajesz telefon do recyklingu w T-Mobile

W premierowym spocie możemy zobaczyć obrazy natury i usłyszeć jej głos, w który warto wsłuchiwać się na co dzień. Tak właśnie brzmi podziękowanie za odpowiedni – bo ekologiczny – wybór, którego każdy z nas może dokonać w różnych sferach życia. W tym wypadku chodzi jednak o bardzo konkretny ruch – oddanie starego urządzenia do recyklingu po to, by nie stanowiło ono zagrożenia dla środowiska. W zamian klienci mogą liczyć na nawet 250 zł zniżki na smartfon przy wyborze nowego abonamentu.


Oddaj stary telefon, odbierz zniżkę na nowy

Jak to działa? Sprzęt należy przynieść do jednego z naszych sklepów, gdzie zostanie on umieszczony w specjalnym pojemniku na odpady elektroniczne. Mogą tam trafić tradycyjne telefony, smartfony lub smartwatche. Ważne, by były to urządzenia wykorzystujące kartę SIM do łączności mobilnej. Co więcej, sprzęt nie musi być w oryginalnym pudełku ani posiadać ładowarki, by móc go oddać i otrzymać zniżkę. Następnie klient może wybrać dowolny plan taryfowy z oferty, na który podpisze umowę. To, na którą taryfę abonamentu się zdecyduje, warunkować będzie wysokość zniżki na nowy smartfon.

Zniżki na smartfony w każdym planie taryfowym

I tak, w przypadku abonamentu w wariancie „L Nielimitowana” klient może liczyć na 250 zł zniżki na nowe urządzenie. Jeśli zaś zdecyduje się na inny plan taryfowy, otrzyma odpowiednio: 50 zł rabatu przy wyborze opcji „XS” lub „S” albo 150 zł, jeżeli postawi na wariant „M”. Promocja dotyczy wszystkich spośród bogatej oferty smartfonów T-Mobile. Coś dla siebie znajdą zatem zarówno miłośnicy urządzeń z półki premium, jak i ci, którzy preferują budżetowe modele.

Działamy w trosce o naturę

W T-Mobile wierzymy, że wszyscy mamy ogromny wpływ na przyszłość planety. Dlatego od lat sukcesywnie podejmujemy działania na rzecz środowiska. Należą do nich m.in. tworzenie sieci zasilanej zieloną energią, ograniczanie zużycia plastiku czy modernizacja floty samochodowej. Ważną częścią naszych działań są także akcje skierowane do klientów, takie jak ta kampanijna oraz zachęcanie klientów do zakupu używanych smartfonów, którym dajemy drugie życie. Jako organizacja dążymy również do osiągnięcia pełnej neutralności klimatycznej do 2040 roku.

źródło: t-mobile.pl

Może Ci się również spodoba