T‑Mobile w gronie sygnatariuszy Paktu na rzecz Dostępności plus

23 kwietnia, na konferencji inaugurującej w Polsce Program Dostępność Plus 2018-2025, w obecności Premiera Mateusza Morawieckiego firma T-Mobile podpisała deklarację na rzecz likwidacji barier dla osób niepełnosprawnych. W imieniu T‑Mobile Polska, podpis pod deklaracją złożyła Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej, odpowiedzialna również za działania z zakresu odpowiedzialnego biznesu. To wspólna deklaracja rządu, samorządów terytorialnych, szkół i uczelni, przedsiębiorców i organizacji pozarządowych, które mają działać by systematycznie poprawiać jakość życia osób z niepełnosprawnościami, tak żeby całe społeczeństwo było zintegrowane i miało równy dostęp do przestrzeni publicznej, usług czy produktów.

Dostępność Plus - T-Mobile.

Znaleźliśmy się w gronie sygnatariuszy, bo temat poprawy jakości życia naszych klientów, w tym osób niepełnosprawnych od dawna jest bliski naszej firmy. Przez ostatnie lata prowadziliśmy działania, które zmniejszały lub likwidowały bariery w korzystaniu z usług T‑Mobile.

„Chcemy budować długotrwałe relacje z naszymi klientami. Działamy w oparciu o zrozumienie ich indywidualnych potrzeb. Dlatego kilka lat temu wdrożyliśmy szereg usprawnień w naszych sklepach dla osób z niepełnosprawnościami (dysfunkcje słuchu, wzroku oraz upośledzenia ruchowe) ułatwiających codzienne wzywania i wyrównujące szanse w korzystaniu z oferowanych przez nas usług”

– skomentowała fakt podpisania deklaracji Małgorzata Rybak-Dowżyk.

Dla T‑Mobile Polska podpisanie deklaracji to początek prac, dzięki którym, przy użyciu nowoczesnych technologii i współpracy z partnerami będziemy systematycznie poprawiać nasze usługi, naszą obsługę klienta i będziemy wprowadzać kolejne usprawnienia dla osób z niepełnosprawnościami.

Może Ci się również spodoba