Listopad drugim najlepszym miesiącem pod względem liczby nowych stacji bazowych – Play uruchomił ponad 100 obiektów

Listopad był dla Play drugim najlepszym miesiącem w tym roku pod względem rozwoju sieci mobilnej. Oddane zostało aż 118 nowych obiektów w całej Polsce i pozwoliło to na osiągnięcie liczby – łącznie ponad 11 400 stacji.

Sporo nowych obiektów oddano m.in. na północy Polski: Gdynia, Gdańsk, Cedry Wielkie, Szczecin, Stężyca, Malbork, Prabuty, Drawsko Pomorskie, Pruszcz Gdański czy Gryfino; oraz na południu Polski: Kraków, Bytom, Pysznica, Jarosław, Opole, Rudniki, Katowice, Mielec czy Siewierz.

Nowe obiekty stacji bazowych Play oddano też np. w Warszawie (dzielnica Ursynów, Bemowo, Ochota).

Play jest świetnie przygotowany pod względem dostępu do najwyższej jakości usług mobilnych w miejscach, które niedługo odwiedzą liczni turyści wybierający się na narty czy wędrówki po górach. Więcej szczegółów dostępnych jest na blogu: Play gotowy na sezon zimowy – dużo nowych stacji bazowych w górach! – Blog Play

Nowe miejscowości w zasięgu LTE – listopad 2023

Ta lista nie jest równoznaczna z listą miejscowości, w których uruchomiono nowe stacje. Aktualnie w zasięgu LTE znajduje się 3420 miejscowości powyżej 1 tys. mieszkańców, w tym 403 miast powyżej 10 tys. mieszkańców.

źródło: play.pl

Może Ci się również spodoba