lato ze zdrapkami w T-Mobile – niespodzianki przez cały czerwiec

Chociaż wakacje za pasem, T-Mobile nie robi sobie przerwy w szykowaniu atrakcji dla naszych klientów. Wręcz przeciwnie. W T-Mobile sezon niespodzianek rozkręca się na dobre! Dlatego dla użytkowników naszych usług przygotowaliśmy akcję „Lato ze zdrapkami T‑Mobile”, w ramach której co tydzień w aplikacji Mój T‑Mobile czekać będzie na nich zdrapka – niespodzianka. Akcja rusza 1 czerwca, a z ostatniej promocji będzie można skorzystać do 5 lipca.

W T‑Mobile zależy nam, by doceniać naszych klientów. Z tego powodu, w ramach akcji „Bonusy od serca”, wspólnie z partnerami przygotowujemy specjalne oferty niespodzianki. Teraz, by jeszcze bardziej umilić klientom oczekiwanie na wakacje, ruszamy z akcją „Lato ze zdrapkami”! W czerwcu, w aplikacji Mój T‑Mobile”, czekać będą na nich zdrapki, pod którymi co tydzień znajdą inną niespodziankę.

lato ze zdrapkami

 

Zdrap i zyskaj

Akcja rusza już 1 czerwca, kiedy w aplikacji „Mój T‑Mobile”, w sekcji „Benefity”, pojawi się pierwsza zdrapka. Użytkownik może odkryć jej zawartość przez tydzień. Po tym czasie zostanie ona zastąpiona przez zupełnie nową zdrapkę – i tak przez cały miesiąc! Co kryje się pod spodem? Bonusy będą zróżnicowane i każdy znajdzie coś atrakcyjnego. Wystarczy zdrapać i się przekonać!

Więcej informacji na temat akcji „Bonusy od serca”, a także regulaminy każdej z promocji dostępne są na stronie t-mobile.pl oraz w aplikacji „Mój T‑Mobile”.

źródło: t-mobile.pl

Może Ci się również spodoba