lajt mobile nie zwalnia tempa! Obniżają cenę na najniższy abonament i dokładają więcej GB do swojego bestsellera!

To nie nowość, że sieć komórkowa lajt mobile stale nas zaskakuje świetnymi promocjami i ofertami specjalnymi. Tym razem postanowili jeszcze bardziej podkreślić swoją pozycję na rynku telekomunikacyjnym i zmienili ceny swoich czołowych ofert.

 

Co się zmieniło? Otóż wiele!

 

Najtańszy abonament, czyli ofertę NO LIMIT M teraz można mieć za 9,99 zł/mies. przez pierwsze trzy miesiące i to na umowie bezterminowej. Czyżby ta oferta była swego rodzaju zaproszeniem dla niedowiarków, żeby przenieśli numer i wypróbowali sieć bez żadnych konsekwencji przy ewentualnym wypowiedzeniu umowy? Jeżeli tak, to świetna robota lajt mobile – popieramy, że taki czas na zbadanie swojego operatora to idealna sprawa dla każdego klienta, który nie do końca ufa mało znanym sieciom.

 

Oferta NUMER 1 – flagowiec i bestseller w lajt mobile od lat! Co skłoniło operatora do wprowadzenia zmian w tym planie? Sieć stara się dbać o klientów i ich zadowolenie, a wszyscy wiemy, że 30 GB nie wystarcza większości z nas przy codziennym buszowaniu w internecie i korzystaniu z wielu aplikacji. W odpowiedzi na nasze potrzeby lajt mobile postawił wykrzyknik przy swoim “numerze 1” i teraz za 29,99 zł/mies. możesz mieć aż 60 GB i to z 5G! Tylko 5 zł różnicy, a dwa razy większy transfer i jeszcze w technologii piątej generacji. Wow! Brawo lajt mobile!

 

Ale to nie wszystko – najlepsze dopiero na koniec! Kto pamięta cenę oferty NO LIMIT L 5G  z 300 GB (100 GB dzień/200 GB noc)? Była za 44,99 zł/mies., a teraz? Teraz kosztuje tylko 39,99 zł/mies. Szok, prawda? Inflacja szaleje, ceny idą w górę w każdej branży, a w lajt mobile takie zaskoczenie!

 

Gdzie jest haczyk? No właśnie – nie ma, ale warto się pospieszyć, bo taka oferta nie może wiecznie trwać! 🙂

 

Przenieś numer do lajt mobile teraz! >

 

Może Ci się również spodoba