Kupując smartfon Galaxy otrzymasz głośnik lub słuchawki legendarnej marki Marshall

Razem Bardziej to nowa promocja firmy Samsung, w ramach której zakup wybranych smartfonów z linii Galaxy premiowany jest jednym z urządzeń kultowej w branży muzycznej firmy Marshall.

Promocja Smasung Marshall

Głośniki Marshall Killburn, Marshall Acton lub bezprzewodowe słuchawki Marshall Major III BT – to urządzenia, które czekają na uczestników nowej promocji Razem Bardziej, organizowanej przez firmę Samsung. By skorzystać z oferty należy kupić i aktywować wybrany smartfon Galaxy, pobrać specjalny kod dostępny w aplikacji Samsung Members i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Co ważne promocję Razem Bardziej można łączyć z ofertą Odkup Samsung, w ramach której klienci mogą odsprzedać stary smartfon i zyskać specjalny bonus od firmy Samsung.

Bardzo ciekawa promocja i ten głośnik

Promocja trwa od 9 sierpnia do 30 września i obejmuje urządzenia Galaxy S9/S9+, Galaxy A8 oraz Galaxy A6/A6+, kupione u autoryzowanych partnerów handlowych firmy Samsung. Lista partnerów biorących udział w promocji dostępna jest w regulaminie i na stronie www.razem.samsung.pl. Wyjątkiem jest Samsung Galaxy A6. Promocja na ten model smartfonu, kupiony w salonie dowolnego z operatorów telekomunikacyjnych potrwa do 12 października.

Samsung Galaxy

Galaxy S9 i S9+ to flagowce firmy Samsung, które zmieniły sposób, w jaki świat postrzega mobilną fotografię. Urządzenia wyróżniają się najbardziej zaawansowanym aparatem fotograficznym w historii smartfonów linii Samsung Galaxy S. Został on wyposażony w nowy obiektyw ze zmienną przysłoną, który pozwala na wykonywanie wysokiej jakości zdjęć nawet w słabym świetle, funkcję wideo Super Slow-mo i spersonalizowane Emoji AR.

Galaxy A6 i A6+ to praktyczne smartfony, które łączą najlepsze funkcje znane z flagowych urządzeń marki – bezramkowy wyświetlacz Infinity Super Amoled (odpowiednio 5,6” i 6”), zaawansowane aparaty z jasnym obiektywem (F1.7 z tyłu i F1.9 z przodu z funkcją Selfie Focus), wyjątkowe wzornictwo, a także wygodne uwierzytelnianie przy pomocy twarzy lub skanera linii papilarnych. Model A6+ oferuje dodatkowy obiektyw z tyłu, co pozwala w prosty sposób regulować głębię ostrości i efekt bokeh, zarówno podczas robienia zdjęcia, jak i po jego zrobieniu.

Samsung Galaxy A8 łączy praktyczne rozwiązania z funkcjami znanymi z flagowych urządzeń mobilnych, w tym ekranem Infinity Display, certyfikatem IP68, funkcją Always On Display, czy slotem Dual SIM rozszerzonym o miejsce dla karty MicroSD.

Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania z oferty, a także lista partnerów biorących udział w promocji oraz regulamin znajdują się na stronie www.razem.samsung.pl.

Może Ci się również spodoba