Jakie etui będzie w stanie chronić obudowę Samsunga Galaxy S22 Ultra? Sprawdźmy!

etuiJakie etui będzie w stanie chronić obudowę Samsunga Galaxy S22 Ultra? Sprawdźmy!

Flagowy smartfon to spory wydatek. Paradoksalnie, nawet bardzo drogi i dobry telefon nie ma większych szans w kontakcie z twardym podłożem i ostrymi przedmiotami. By jak najlepiej chronić swojego smartfona przed nieprzewidzianymi zdarzeniami, warto rozważyć zakup etui ochronnego.

Jakie akcesoria do Samsunga Galaxy S22 Ultra warto kupić?

Nigdy nie wiemy, w jakim stanie zobaczymy swój telefon po przypadkowym upadku lub zarysowaniu. Flagowe smartfony, takie jak Samsung Galaxy S22 Ultra, wciąż są narażone na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Możemy jednak zwiększyć poziom bezpieczeństwa naszego telefonu, zaopatrując się w odpowiednie akcesoria – etui, folie czy różnego rodzaju szkła ochronne.

Ile kosztuje case do Samsunga S22 Ultra?

Odpowiedź na pytanie o to, jakie etui do Samsunga Galaxy S22 Ultra wybrać, zawsze powinna brzmieć tak samo: wysokiej jakości. Wiąże się to oczywiście z nieco wyższą ceną, jednak poziom bezpieczeństwa, jaki daje nam taki produkt, zdecydowanie rekompensuje wyższe koszta.

Warto pamiętać też o tym, że etui jest nawet i kilkadziesiąt razy tańsze od kosztów potencjalnej naprawy lub wymiany uszkodzonych modułów obudowy, wyspy foto, obiektywów czy tylnej ściany konstrukcji lub bocznej ramki. Jedną z firm oferujących akcesoria ochronne do telefonów w tym do Samsunga S22 Ultra jest 3MK – https://sklep.3mk.pl/pl/c/etui/4759.

Czym wyróżnia się etui na telefon Samsung Galaxy S22 Ultra?

Przy wyborze etui w pierwszej kolejności powinniśmy patrzeć na wytrzymałość. Odporność na zarysowania, uderzenia i wstrząsy oraz amortyzacja siły uderzenia to kluczowe cechy case’ów. Warto wybierać te produkty, które są często polecane przez użytkowników w sieci.

Można tu wskazać na akcesoria od 3mk.pl. Etui itej firmy są przetestowane na upadek z dużej wysokości. W przypadku podstawowych modeli wynosi ona 125 cm. Najlepiej zabezpieczone produkty tej firmy, to  Armor Case (zgodny ze standardem Absorber175) oraz Satin Armor Case+ (Absorber185) z satynową ramką. Ten ostatni model przystosowany jest zresztą do najbardziej ekstremalnych sytuacji. Telefon w takim case’ie potrafi wytrzymałość nawet upadek z wysokości na twarde podłoże. Jeśli aktywnie spędzamy czas lub na przykład pracujemy na wysokościach, to zdecydowanie warto zainteresować się tym rozwiązaniem.

Inne zalety etui ochronnego do Galaxy S22 Ultra

Skuteczna ochrona obudowy oraz całego telefonu nie może negatywnie wpływać na korzystanie ze wszystkich przycisków i portów. Etui do Samsunga Galaxy S22 Ultra z jednej strony je zabezpieczają, a z drugiej — poprzez wycięcia — dają do nich swobodny dostęp, gwarantując wysoką czułość przycisków.

Etui dodatkowo nie ogranicza działania funkcji bezprzewodowych. Nie zakłóca ono działania sieci Wi-Fi czy modułu NFC, który umożliwia nam realizowanie płatności bezgotówkowych. Mitem jest też to, że case’a trzeba ściągać, gdy chcemy skorzystać z ładowarki magnetycznej.

Wszystkie etui renomowanych producentów chronią też obiektywy aparatu – dodatkowe wzmocnienie w postaci podwyższonych krawędzi wokół wyspy foto w pełni je zabezpieczy. Warto podkreślić, że na rynku są też dostępne akcesoria z satyną, która dodatkowo poprawia chwyt urządzenia i ogranicza jego ślizganie się po wybranych powierzchniach. Dobrej jakości etui nie są też drogie — sprawdzone produkty można nabyć już za 50 złotych.

Może Ci się również spodoba