Heyah – pakiet 200 GB w kraju za 35 zł na 30 dni w ofercie na kartę dla klientów z Ukrainy

Szybki i sprawny dostęp do internetu mobilnego to dla wielu osób istotna kwestia w codziennym życiu. Zwłaszcza teraz, kiedy chcemy mieć pod ręką najważniejsze informacje ze świata i pozostawać w ciągłym kontakcie z bliskimi. Dlatego dla klientów z Ukrainy w Heyah na kartę przygotowaliśmy pakiet internetowy 200 GB w kraju za 35 zł na 30 dni do wykorzystania na terenie Polski. Oferta jest dostępna od 18 maja w sklepach T‑Mobile oraz w wybranych punktach sprzedaży.

Mamy najszybszy internet mobilny i chętnie się nim dzielimy z naszymi klientami. Jego jakość nieraz potwierdziły już wyniki rankingu przygotowywanego przez portal SpeedTest, w którym zajmujemy 1. miejsce. Tym razem nasza oferta internetowa – 200 GB za 35 zł co 30 dni – skierowana jest do klientów z Ukrainy, dla których kontakt z bliskimi i bieżący dostęp do ważnych informacji jest obecnie bardzo ważny.

Wybierając nowy starter internetowy w ofercie Heyah na kartę, klienci mają od razu aktywowaną paczkę gigabajtów, dzięki czemu mogą korzystać z usług w najlepszej jakości zaraz po wybraniu oferty. Jest ona cykliczna i odnawia się co 30 dni – wystarczy doładować konto kwotą 35 zł.

 

Niezawodna sieć w domu

Oferta od Heyah idealnie sprawdzi się jako internet domowy – wystarczy dobrać do niej router lub modem i cieszyć się najlepszą siecią. Dla tych, którzy zdecydują się na takie wykorzystanie internetu od Heyah na kartę, przygotowaliśmy w atrakcyjnych cenach routery, które z pewnością ułatwią to zadanie. Poniżej rekomendowane urządzenia:

Model urządzenia

Cena w PLN

Alcatel Link Zone

179 zł

Xiaomi Router Mobilny MiFI F490

179 zł

Alcatel LINKHUB LTE cat7 Home Station

499 zł

ZTE MF286R

449 zł

 

Oferta dostępna jest w sklepach T‑Mobile oraz w wybranych punktach sprzedaży w całej Polsce – pełna lista znajduje się na stronie: www.heyah.pl/zarejestruj.

Sprawdź ofertę:

HEYAH 01

źródło: t-mobile.pl

 

Może Ci się również spodoba