Dla Grupy MS Galleon kluczowym dostawcą usług telekomunikacyjnych oraz cyberbezpieczeństwa jest T-Mobile

Grupa MS Galleon, jedna z największych grup kapitałowych w Polsce i CEE, zrzeszająca kilkadziesiąt spółek, właściciel takich marek jak m.in. Synthos, Cersanit, Komfort czy Barlinek, właśnie rozpoczęła współpracę z T-Mobile Polska. Operator dostarczy Grupie rozwiązania z zakresu telefonii mobilnej oraz cyberbezpieczeństwa. Zawarte pomiędzy podmiotami kontrakty obejmują swym zakresem usługi świadczone dla wszystkich polskich i zagranicznych spółek Grupy.

T-Mobile duże logoGrupa MS Galleon skupia ponad 30 przedsiębiorstw. Należy do nich m.in. Synthos – największy producent polistyrenu ekspandowanego oraz kauczuku syntetycznego w Europie. W skład Grupy wchodzą również dobrze znane na polskim rynku Cersanit, Komfort, Homla, Barlinek i wiele innych spółek. Grupa poszukiwała doświadczonego, profesjonalnego dostawcy usług w obszarze telekomunikacji oraz ICT. Jej wyborem został T-Mobile Polska, a w styczniu strony podpisały umowę na świadczenie usług.

Wiele spółek, jeden dostawca

W ramach współpracy T-Mobile obsłuży powyżej 5900 kart SIM ze wszystkich spółek MS Galleon. Operator zajmie się także wzmocnieniem sygnału w placówkach Grupy w Polsce oraz za granicą. Tym samym będzie aktywnie uczestniczył w transformacji cyfrowej spółek z Grupy MS Galleon. Dodatkowo umowa objęła świadczenie najbardziej zaawansowanej usługi z obszaru cyberbezpieczeństwa – Security Operations Center dla 15 spółek wchodzących w skład MS Galleon.Na decyzję Grupy o wyborze T-Mobile Polska decydujący wpływ miało holistyczne i komplementarne podejście oraz doświadczenie operatora, poparte referencyjnymi wdrożeniami w obszarze rozwiązań Mobile i ICT. Niezwykle ważna była kompleksowość oferty – nie tylko usług mobilnych, ale również zaawanasowanych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT.

Jakość i niezawodność usług komunikacji oraz zapewnienie naszym spółkom cyberbezpieczeństwa na najwyższym światowym poziomie to dla nas kwestia kluczowa – podkreśla Piotr Lipko, Managing Director MS Galleon. Decyzję o wdrożeniu projektu podjęliśmy także z myślą o naszych pracownikach, partnerach i klientach – dodaje.

Obok niezawodnej i stabilnej łączności równie ważne dla sprawnego funkcjonowania organizacji jest odpowiednie zabezpieczenie całej infrastruktury IT. Dlatego niezwykle cieszę się, że podjęliśmy współpracę z Grupą MS Galleon w obu obszarach i tym samym możemy zapewnić spółce wysokiej jakości usługi telefonii mobilnej, ale także kompleksową ochronę przed cyberzagrożeniami. W dobie rosnącej złożoności i liczby incydentów monitorowanie bezpieczeństwa cybernetycznego i adekwatne odpowiadanie na zagrożenia to fundament odpowiedzialnie działającej firmy. Jako T-Mobile mamy wypracowane wysokie kompetencje w sferze cyberbezpieczeństwa, silny zespół ekspertów z rynku lokalnego oraz europejskiego. Bezwzględnie posiadamy zaawansowane, sprawdzone i referencyjne zaplecze technologiczne całego Security Operations Center. Jesteśmy dumni, że cała Grupa MS Galleon zdecydowała się zaufać temu doświadczeniu, możliwościom i wiedzy. Rozpoczęcie współpracy w wielu obszarach to początek transformacji cyfrowej klienta oraz budowanie wieloletniej współpracy opartej na fundamentach technologii i partnerstwie – mówi Urszula Kruczek, Enterprise Sales Director, odpowiadająca za sprzedaż usług T-Mobile Polska i T-Systems Polska w ramach oferty T Business.

Jak działają usługi ICT w T-Mobile? Szczegółowe informacje można znaleźć na biznes-t-mobile.pl.

źródło: t-mobile.pl

Może Ci się również spodoba