Czerwcowa ramówka Telewizji od Orange – sportowe emocje, filmowe przygody i rozrywka dla całej rodziny

Pakiet kanałów Multi+ otwiera się na klientów Orange

Do 8 lipca br. abonenci Pakietu Optymalnego lub Orange Love Standard w Telewizji od Orange zyskają bezpłatny dostęp do pięciu wybranych kanałów z Pakietu Multi+. To doskonała okazja, aby skorzystać z różnorodnej oferty programowej i przeżyć niezapomniane chwile przed telewizorami.

PakieMulti orange

Sportowe emocje na CANAL+ Sport5

Kanał CANAL+ Sport5 to prawdziwa gratka dla miłośników sportu. W czerwcowej ramówce znajdą się m.in. transmisje z żużlowych rozgrywek Metalkas 2. Ekstraligi i Krajowej Ligi Żużlowej, a także pierwszy z trzech finałów Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu (6 lipca). Ponadto, kibice piłki nożnej będą mogli śledzić rywalizację w hiszpańskiej LaLiga, a fani koszykówki obejrzą finały ligi ACB.

Filmowe przygody na kanale ale kino+

ale kino+ to prawdziwy raj dla kinomanów. W czerwcu stacja pokaże m.in. australijską czarną komedię „Spokojnie, wszystko gra”, szpiegowski thriller „Dobry agent” z Angeliną Jolie oraz dramat „Przerwana lekcja muzyki” w reżyserii Jamesa Mangolda. Widzowie będą mieli także okazję obejrzeć klasyczne produkcje, filmy niezależne i programy poświęcone tematyce filmowej.

Wnętrza i design na CANAL+ DOMO

Miłośnicy tematyki wnętrz i designu z pewnością skorzystają z propozycji CANAL+ DOMO. W programie „Cztery pory roku w ogrodach Kew” odkryją fascynujący świat botaniki i różnorodność roślin. Z kolei „Wakacyjne domy na wynajem” zainspiruje do planowania wymarzonych wakacji, a „W mieście czy na wsi?” pomoże znaleźć idealne miejsce do zamieszkania.

Kulinarne przygody na CANAL+ KUCHNIA

CANAL+ KUCHNIA to kanał stworzony dla pasjonatów kulinariów. W czerwcu widzowie będą mogli udać się w kulinarną podróż po wsiach wraz z Juliusem Robertsem w programie „Moje smaki wsi”. Następnie zobaczą, jak szef kuchni Ainsley przygotowuje dania godne celebracji w „Fabryce smaków Ainsleya”. Natomiast „Wyjątkowe smaki miast” zaprezentuje najlepsze restauracje na świecie.

Animowane przygody na teleTOON+

Najmłodsi widzowie z pewnością nie będą się nudzić przed telewizorami. teleTOON+ to kanał emitujący popularne seriale animowane i aktorskie, promujący pozytywne wartości, takie jak przyjaźń, współpraca i pokonywanie własnych słabości. W czerwcu można będzie obejrzeć m.in. kontynuację zabawnej serii „DODO” o 12-letnim Joe, dla którego codzienne problemy oznaczają wielki dramat.

Może Ci się również spodoba