Cotygodniowe prezenty – czyli 10 GB w aplikacji Mój T‑Mobile

t-mobile logoStało się już małą tradycją, że T‑Mobile rozdaje darmowe gigabajty internetu w ramach akcji Happy Fridays. Zwłaszcza teraz klienci doceniają bonusowe pakiety, dzięki którym mogą swobodnie surfować po sieci. W tym tygodniu w aplikacji Mój T‑Mobile przygotowaliśmy kolejną dużą paczkę 10 GB – zupełnie za darmo.

Już od połowy marca T‑Mobile realizuje różnorodne działania pod wspólnym hasłem „Jesteśmy dla Ciebie”, aby wesprzeć swoich klientów w tym wyjątkowym okresie. Stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi dodaje pozytywnej energii i optymizmu, których wszyscy teraz bardzo potrzebują. Dlatego oferujemy kolejną, darmową paczkę 10 gigabajtów, aby użytkownicy mogli przeprowadzić mnóstwo wideokonferencji, dzieląc się swoimi emocjami i przemyśleniami z najbliższymi – teraz także na spacerze w parku czy lesie.

Tak jak do tej pory z bonusowego pakietu dostępnego w ramach Happy Fridays będą mogli skorzystać klienci abonamentowi oraz korzystający z ofert MIX oraz „Na kartkę”.

Bezpłatne 10 GB czeka w aplikacji Mój T‑Mobile przez cały weekend – od piątku 24 kwietnia do niedzieli 26 kwietnia (do końca dnia). Gdy użytkownik zleci aktywację tego pakietu, w ciągu 72 godzin otrzyma potwierdzenie przyznania darmowej paczki danych. Dla abonentów pakiet jest aktywny do wystawienia faktury, zaś dla klientów ofert na kartę oraz MIX – przez 7 dni.

Może Ci się również spodoba