Co jest najważniejsze w wyborze internetu dla firmy?

Wybór usługi internetu światłowodowego dla firmy może być dużym wyzwaniem, szczególnie gdy nie wiemy, jakimi czynnikami się kierować. Co warto przeanalizować przed wyborem najlepszego internetu dla firmy?

Nielimitowane łącze internetowe

Każda firma w dzisiejszych czasach działa w oparciu o wiele terabajtów danych. Pliki są pobierane, a także wysyłane, a stabilność łącza internetowego jest kwestią kluczową, która w dużej mierze determinuje sukces naszej firmy. Internet dla firm w Krakowie to propozycja dla tych przedsiębiorstw, które nade wszystko cenią sobie nielimitowane łącze internetowe, które zapewniają sprawne działanie firmy w każdych warunkach bez jakichkolwiek ograniczeń.

Szybkość łącza internetowego

Szybkość internetu to obszar, który poddawany jest największej krytyce, szczególnie gdy dostawcą usługi internetu jest nieznana firma, która nie inwestuje w nowoczesne rozwiązania. Spośród wszystkich czynników najbardziej zależy nam na szybkości internetu? Światłowód to strzał w dziesiątkę.

Łącza światłowodowe to bezpieczeństwo najszybszego internetu i ogromnej przepustowości łącza, która w zależności od naszych potrzeb może być dowolnie powiększana. Już nigdy my, czy żaden nasz pracownik nie będzie narzekać na szybkość łącza internetowego. Bez względu na to, czy nasza firma znajduje się w Gdańsku, Łodzi, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie czy Warszawie, internet światłowodowy gwarantowane przez S-NET jest do dyspozycji klientów. Co więcej, to właśnie krakowskie firmy korzystające z usług internetu mają dostęp do specjalnej oferty, w ramach której do użytku oddaje się własną, niezawodną sieć światłowodową.

Bezpieczeństwo internetu dla firm

Biznes oparty na wymianie danych poprzez sieć wymaga optymalnego zabezpieczenia, które chroni prywatne dane pracowników, ale też wrażliwe dane firmy przed potencjalnym wykradzeniem. To właśnie bezpieczeństwo gwarantowane przez S-net w postaci całego pakietu usług zabezpieczających powinno być kwestią, którą weźmiemy pod uwagę podczas podejmowania decyzji o wyborze dostawcy internetu.

O jakich zabezpieczeniach mowa? Między innymi filtry AntyDDOS, firewall oraz dostęp do całodobowego wsparcia technicznego, które zapewnia stabilność i bezpieczeństwo naszego łącza internetowego.

Może Ci się również spodoba